o-nas-1-sekcja-min
o-nas-1-sekcja-2

Magia Żywicy

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych wyrobów do wnętrza, dekoracji oraz biżuterii wykonanych z żywicy epoksydowej. Nasze produkty charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, wysoką jakością wykonania oraz oryginalnym designem. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu, tworzymy przedmioty, które dodają uroku i indywidualności każdemu pomieszczeniu czy stylizacji. Zapraszamy do odkrywania piękna i kreatywności w naszych unikalnych produktach z żywicy epoksydowej.

Nasza historia​

Pewnego razu przegladając portale społecznościowe natrafiliśmy na pięknie wykonane produkty z żywicy epoksydowej. Zrodził się w naszej głowie pomysł aby samemu zacząć tworzyć równie piękne rzeczy. Zaczynaliśmy od podstaw próbując wszystkiego sami. Tworzyliśmy dla siebie różnego rodzaju rzeczy metodą prób i błędów. Nie był to łatwy proces, gdyż mimo wszystko nie jest to materiał łatwy do pracy. Popełniliśmy mnóstwo błędów ale wyciągnęliśmy wiele wniosków. Odbyliśmy szkolenie, które wzbogaciło nasza wiedzę i rozwiązało wątpliwości. I tak po prawie roku od lipca 2023 roku jesteśmy w tym miejscu mając swoją własna działalność.  Tworzymy dla was mając nadzieję, że nasze produkty skradną i wasze serca. 

nasza-historia-2
nasza-historia-1

Czym się zajmujemy?

Chcesz unikalny design?

Zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz kontaktowy, opisując swój pomysł na projekt przedmiotu z naszej oferty, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły wykonania.

Uzupełnij wnętrze unikalną dekoracją stworzoną przez ciebie. Wyraź swoją kreatywność razem z nami!

o-nas-swoj-design-2

Poznaj nas lepiej i zajrzy za kulisy